# Två fel i ett inlägg
Author: UllaNo

Varför får jag inte alla siffror när jag gör nummerlista efter 9 och varför får jag inte in en av bilderna?

Använder chrome

## Comment 1
Author: annia1

Ulla det är problem med bilder. Om jag går in i tråden så ser jag bilden (i alla fall just nu) så vet inte om du fixat den annars så har det med bildproblemet att göra att bilder inte visas ibland.

När det gäller nummerlistan så vet jag inte, men jag gissar på att kolumnen för siffror inte kan innehålla mer än en siffra. Och att det beror på att dom utgått från textens placering att den ska vara i linje. Så texten borde flyttas längre in då skulle kolumnen för siffror funka med flera.

Så vill du göra en lista med siffror i kanten så får du låta bli nummerlistan och göra listan manuellt.

## Comment 2
Author: UllaNo

Bilderna har jag givit upp så jag har inte gjort något mer med dem.

Ska det göras något åt nummerlistfelet? Nu vet jag att till nästa gång göra det manuellt istället. Världen går inte under för detta. Är i så fall värre med bilden. Tack för svaret.

## Comment 3
Author: annia1

Jag kan inte komma ihåg att jag sett nåt om nummerlistan förut. Och jag är inte medarbetare så jag kan inte svara på om det kommer fixas eller inte.

Ja om du inte gjort nåt åt bilden så är det lotteri vem som ser den då.

## Comment 4
Author: Niklas

#2: Problemet med numrerade listor är känt och kommer att åtgärdas.

## Comment 5
Author: UllaNo

#4 Jättebra
