# Flera fel
Author: Emo

En hel del blir centrerat och då går det inte heller att ladda upp bild.

## Comment 1
Author: Emo

Så här kan det också se ut.

## Comment 2
Author: Emo

När jag tidigare inte kunde ladda upp någon bild, såg det ut så här:

## Comment 3
Author: Lurvas11

Samma här...

## Comment 4
Author: [Borttaget]

Likadant här....

## Comment 5
Author: Lurvas11

Kanske är det något allmänt krångel med iFokus idag?

## Comment 6
Author: Amandla

Jo det verkar krångla på diverse olika sätt. Nyss såg jag fem identiska inlägg... 🤦‍♂️

## Comment 7
Author: Niklas

Vad har ni för webbläsare?

## Comment 8
Author: [Borttaget]

FF senaste.

## Comment 9
Author: Emo

IE 10 Väl att jag hann ta bilderna, för sen har det inte varit några problem. 😃

## Comment 10
Author: Amandla

Chrome senaste. Jag rensar ofta historiken.

## Comment 11
Author: Amandla

Och just det, senaste dagarna har bakåtknappen på datormusen inte funkat tillförlitligt när jag är här på iFokus, det bara blinkar till vid bakåt-pilen högst uppe till vänster på skärmen. För övrigt fungerar den precis som den ska på alla andra sajter jag varit på vilket är åtskilliga.

## Comment 12
Author: [Borttaget]

Idag har jag haft svårt att komma in via mobilen

## Comment 13
Author: [Borttaget]

#11, ja bakåtknappen fungerar inte. Jag får högerklicka och gå bakåt flera steg samma vända för att övh komma bakåt..

Inte för att jag brukar vara särskilt bakåtsträvande, men ibland krävs det för att hitta rätt igen 😛

## Comment 14
Author: Emo

Det med bakåtpilen påpekade jag i mitten av februari. Då visade jag också på ett sätt att lösa problemet, som tydligen bara uppkommer på iFokus:

[http://support.ifokus.se/discussions/511e57cad3b4fd1884001017-bakatpilen-fungerar-inte?participating-2#2](http://support.ifokus.se/discussions/511e57cad3b4fd1884001017-bakatpilen-fungerar-inte?participating-2#2)

## Comment 15
Author: Amandla

Fast för mig räcker det att antingen fortsätta klicka på datormusens bakåtknapp, till slut funkar det, eller klicka på webbläsarens bakåt-knapp.
