Vad betyder detta?
Jag kan inte komma in på vissa av mina artiklar via google :/ Någon som vet vad Internal Server Error betyder :/
tamfåglar är inte bara fåglar i bur, dom är så mycket mer^^ Är sajtvärd på http://undulater.ifokus.se https://fageltorget.fria.ifokus.se/ samt http://burfaglar.ifokus.se .
Betyder förhoppningsvis att felsökning pågår 🙂
Knas med server mao.
JohannaN har du nåt exempel på artikel.
För mig låter det som det kan var fel adress på träffen på google.
.
JohannaN du behöver inte ge nåt exempel. Jag var in på undulater och där på etiketten artiklar och sen sökte jag på en del av dom.
Det enda jag kan se är att dom träffar på google som fortfarande har den gamla adressen (url:en) är inte kopplade till den nya adressen (url:en) utan det kommer upp fel.
Artiklarna öppnar ok om jag klickar på dom inne på sajten.
Nu har jag bara provat några på din sajt. Men jag antar att det kan bli samma sak på rätt många artiklar/trådar om man använder google.
Och jag kan säga att jag råkade ut för i stort sett samma sak som dig. Men i mitt fall öppnade jag en sajt från ett bokmärke i min webbläsare och fick samma fel, men gick att öppna från sajtlistan. Det gick bra igår att öppna från bokmärket, men inte idag så verkar som nåt har hänt igår eller idag som gör att det blir fel.
.
- Redigerat 2020-12-10 22:13 av annia1
JohannaN prova nu. För jag har nu provat en stund här och det verkar som det har rättat till sig för dom artiklar jag sökte på nu får jag upp och nu provade jag även inne på burfåglar.
Men som info till Johan, vet inte om det rättat till sig på allt för som det var nu så sökte jag bara på artiklar på JohannaN:s sajter.
.