Virusvarning
Be henne kolla inställningarna på sin brandvägg/antivirus. Jag hade Norton till dess att det blev en uppdatering och Norton bestämde sig för att Internet var för farligt att vara på i huvudtaget så jag fick dels supporten på Norton att gråta eftersom han inte kunde komma på vad som var fel och avinstallera.
Stephen Fry - There are many people out there that will tell you that "you can't". What you've got to do is turn around and say, "watch me". Veronica/ Sajtvärd på Smyckestillverkning och råttor
Det kommer tydligen bara på iFokus
Har du provat om det är just Internet Explorer det gäller eller om det är samma sak även i någon annan webbläsare?
Crome fungerar, lade in det i dag… Funkar perfekt men jag är inte så glad i att byta.
♥ Cogito, ergo sum ♥ May the force be with you ♥
Jag förstår. Chrome är en mycket bra webbläsare. Jag har använt den sen den fanns i första beta-version. Den är väldigt stabil och om något går fel brukar vanligtvis bara fliken med den buggande sidan krascha. Nästan aldrig hela webbläsaren.