Parti-sajter?
nej, denna fråga handlar inte om sd iFokus, kan du tänka dig! jag har en bekant som är anhängare av ett annat parti (som nämns i ett av exemplen) och som blev intresserad då vi pratade om vad som sagts i den tråd du länkar till. Men nu är det ägarnas åsikt jag är ute efter, inte vad andra tycker och tänker om det här.
Då jag inte vet vem jag ska pm:a så skriver jag här, och dessutom så tycker jag att det är tråkigt att inte respekteras. jag vet vad du och många andra tycker om sd, men det här handlar inte om dem, utan om alla partier, så nu väntar jag på ett svar från iFokus eller från någon annan som vet hur det ligger till. detta är inte meningen att bli någon diskussionstråd om politik.
Det handlar inte om respekt.
Jag ville bara påvisa varifrån dikussionen tog sin början.
/Maria
Är man intresserad av att Starta en sajt får man maila iFokus om det, så tar de ställning utifrån det sen. I många fall beror det nog snarare mer på vem som vill starta sajten än vad det är för sajt.
Mvh Alex
Värd för Ridsport
Medarbetare på Islandshäst
Jag har läst där!
Vad bra! Lättast är ju då att skicka mejl och fråga.
Jag tror det är bättre att skriva ett riktigt mail med vem man är, plan för sajten och "hela kitet", det ökar nog chanserna rejält att få ett ja, än att bara fråga om en viss sajt skulle vara okej.
Av förklarliga skäl så ställs det nog lite högre krav på sajtvärdar för sajter som tar upp lite känsliga/starka ämnen.
Mvh Alex
Värd för Ridsport
Medarbetare på Islandshäst
#10 tack för svar!
Som flera har skrivit i tråden här. Det beror på vem som vill göra vad. Vi bedömer varje fall för sig. Skicka mejl till info@ifokus.se och berätta.