* SUPPORT * iFokus

* SUPPORT *

Etikett: fel-och-buggar
Läst 751 ggr
ToraBella
0

Varför kan jag inte "Gå med" fler sajter?

Försöker gå med i flera Ikous-Sajter, men det går inte att trycka på länken? Är det fel på min dator eller är det något annat som buggar? :(

Karmatarerskanise
0
#1

Du kan alltså inte klicka på "gå med i support" som kommer längst ned i rullistan för dina favoritsajter?

ToraBella
0
#2

#1, ja men precis. Jag har tre iFokus sajter jag är med i. Och jag kan av någon anledning inte gå med i fler?

Karmatarerskanise
1
#3

Prova uppdatera sidan med tex f5 och prova om det fungerar då. 

Det finns ingen gräns på hur många sajter man kan gå med i.

ToraBella
0
#4

DET FUNGERADE!! :) Jag får trycka på F5 varje gång, men det gör ju ingenting. Vad härligt, tack så mycket för hjälpen :)))

Karmatarerskanise
0
#5

Gissar att du har internet explorer?

ToraBella
0
#6

#5.. du gissar helt rätt…

Karmatarerskanise
0
#7

6 Tyvärr är det ofta så att ie inte fungerar med iFokus och man kan märka småfel som du gjirde. Ofra hjälper det med f5 :)

ToraBella
3
#8

#7 - Jag är jätte glad för alla tips jag får. Tack! F5 kommer bli den första knappen att sträcka sig emot när något inte vill som jag vill ;) haha

Karmatarerskanise
1
#9

🙂